Aktualności Aktualności RSS

5 ośrodków z najlepszą ofertą i cenami w Beskidzie Niskim

Beskid Niski to atrakcyjny region turystyczny Polski, w którym przyjezdni goście mogą odpocząć wśród okoliczności przyrody. Dzięki rozbudowanej ofercie noclegowej możliwe jest znalezienie obiektu, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.
 

Wczasy pod Gruszą

Wczasy pod Gruszą to ośrodek wypoczynkowy, który posiada w ofercie trzy domki zbudowane z drewna. Domki wyposażone są w wysokim standardzie, co zapewnia gościom godne warunki podczas pobytu. Cały ośrodek jest ogrodzony, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o swoje mienie. Ponadto dostępna jest altana z grillem, umożliwiająca organizowanie zabaw i imprez w licznym gronie, tak aby każdy zaznał rozrywki na terenie ośrodka. To jeszcze nie koniec atrakcji. Na gości czeka też sauna sucha balia z jacuzzi, w której podgrzewana jest woda, dzięki czemu możliwe jest całoroczne korzystanie. W sezonie letnim oferowana jest również przejażdżka bryczką, natomiast w sezonie zimowym - saniami. Do dyspozycji są jeszcze hamaki, huśtawki, piaskownica i inne atrakcje sportowe. Ośrodek znajduje się na skraju zabytkowego miasteczka Biecz, co gwarantuje spokojny wypoczynek na łonie natury. Dla miłośników wycieczek górskich, wartymi zainteresowania są oddalone o kilkadziesiąt kilometrów Beskidy, które dostarczą niezapomnianych widoków. Więcej o pobycie w Beskidzie Niskim możesz się dowiedzieć na stronie www ośrodka.

Sokolskie Chaty

Sokolskie Chaty znajdują się na obrzeżach miasta Gorlice w atrakcyjnej okolicy Beskidu Niskiego. Wokół rośnie wiele gatunków drzew owocowych i ozdobnych, co zapewnia spokojny wypoczynek wśród przyrody. Jeżeli tego byłoby mało to nieopodal znajduje się las oraz uroczy strumyk. Warunki tutaj panujące idealnie nadają się dla rodzin z dziećmi, które do dyspozycji mają plac zabaw. Dla rodziców natomiast, dostępny jest grill w stylu greckim oraz spiżarnia z przetworami i przysmakami. Jest także możliwość zorganizowania wycieczek krajoznawczych.

Domek w Beskidzie Niskim

Domek w Beskidzie Niskim usytuowany jest z dala od zgiełku i hałasu, na niewielkim wzniesieniu, z którego rozpościera się widok na miejscowość Ropa i pobliskie wsie. Jednocześnie jest łatwo dostępny w okresie letnim, jak i zimowym. Dom zbudowany jest w całości z drewna, co nadaje charakterystycznego klimatu. Jest to dobra baza wypadowa, ponieważ w pobliżu znajduje się wiele szlaków pieszych i rowerowych, a także zabytkowe budowle. Otaczające domek polany, lasy i jezioro zapewnią każdej osobie odpowiedni relaks wśród natury.

Agroturystyka „Paradiso”

Agroturystyka "Paradiso" oferuje noclegi we wiejskiej chacie, w której panuje duch dawnych czasów. Obiekt zlokalizowany jest na malowniczym wzgórzu, a wokół rozciągają się tereny zapewniające różne formy aktywnego wypoczynku. Amatorom górskich wycieczek polecane jest wybranie się w pobliskie Beskidy, a dla fanów sportów wodnych dobrym wyborem będzie jezioro Klimówka. Agroturystyka zapewnia atrakcje dla gości w różnych przedziałach wiekowych, m. in.: plac zabaw dla dzieci, beach volley oraz duży basen.

Agroturystyka „Dwojakówka”

Agroturystyka „Dwojakówka” daje do dyspozycji noclegi w drewnianym domku z kominkiem, który położony jest wśród urzekających wzgórz Beskidu Niskiego. Przepiękne krajobrazy niezależnie od pory roku, zapewniają wymarzony wypoczynek z dala od trudów codziennego życia. Okolica charakteryzuje się wieloma obiektami i pejzażami wartymi zobaczenia, dlatego nie można doświadczyć tutaj nudy. Jeżeli jednak znajdą się osoby, które nie potrzebują oddalać się od domku, na miejscu również znajdą wiele atrakcji umilających pobyt.

« Wróć zobacz więcej aktualności »