Aktualności Aktualności RSS

Na co zwracają uwagę goście w pokojach hotelowych?

Kiedy rozpoczyna się wiosna, coraz chętniej zaczynamy podróżować zarówno po polskich miastach, jak i zagranicznych. Oczywistym faktem jest to, że chcemy, aby nasza podróż pozostawiła w pamięci najmilsze wspomnienia. Dotyczy to także noclegów w hotelach. Co doceniamy w nich najbardziej?
 

 Rekomendacje gości

Czym kierujemy się przy wyborze hotelu? Z pewnością zwracamy uwagę na dobrą lokalizację, jednak zdecydowana większość turystów bierze pod uwagę ilość gwiazdek i opinie gości. Czasami zdarza się, że hotel posiada trzy gwiazdki, lecz użytkownicy ocenią go bardzo wysoko. Niewątpliwie podczas wakacji chcemy mieszkać również w ładnym i schludnym miejscu oraz jeść pyszne, kontynentalne śniadania. Często marzy nam się pokój z widokiem na morze, ocean czy jezioro. Z tego względu, jeśli z okien twojego hotelu goście mogą podziwiać piękną panoramę miasta, jesteś na drodze do dużego sukcesu w branży turystycznej. Jako właściciel dbaj o relacje z klientami i pamiętaj, że dobry marketing to podstawa. Stałym gościom twojego hotelu proponuj zniżki, wysyłaj newsletter i proś ich o pozytywne recenzje w Internecie, ponieważ to właśnie na ich podstawie często decydujemy się na rezerwacje.

Turyści doceniają w hotelach także możliwość skorzystania ze SPA, basenu, siłowni czy atrakcji dla dzieci. Spraw, aby z twoich usług korzystali także rodzice z dziećmi. Im więcej możliwości spędzenia wolnego czasu zapewnisz swoich gościom, tym więcej pozytywnych recenzji uzyska twój hotel.

Czysty i ładny wygląd pomieszczeń hotelowych

Podczas wyboru hotelu potencjalny klient dokładnie ogląda zamieszczone zdjęcia w Internecie. Plusem będzie także wykorzystanie technologicznych rozwiązań i umożliwienie użytkownikom obejrzenie twojego hotelu poprzez wirtualny spacer. Dzięki temu możemy poczuć się, jakbyśmy byli już na miejscu. Zobaczymy nie tylko wnętrze hotelu, lecz także jego otoczenie.

Klienci przywiązują ogromną wagę do wyglądu pokojów hotelowych. Liczą się ładny wystrój oraz perfekcyjna czystość. Ile razy zdarzyło nam się, że pomimo wysokiej liczby gwiazdek, zastaliśmy niedoczyszczoną umywalkę, a widok na morze przysłoniły nam zacieki na oknach? Takie wpadki postawią twój hotel w negatywnym świetle. Z tego względu, czystość w pomieszczeniach hotelowych to podstawa. Na rynku znajdziesz specjalnie wysoce skuteczne preparaty chemiczne rekomendowane do sprzątania pokojów w hotelach. Do takich należą przede wszystkim produkty z linii Pro Formula by Diversey, na przykład do czyszczenia łazienek Cif Washroom 2in1 czy Cif Professional Window & Multi Surface Cleaner, którym doskonale wyczyścisz okna.

Czy twój hotel jest eko?

Obecnie wiele hoteli wykorzystuje ekologiczne rozwiązania, których celem jest ograniczenie zużycia energii i ochrona środowiska. Właściciele wprowadzają m.in.: energooszczędne żarówki, „inteligentną” klimatyzację, kuchnię ekologiczną, prąd z baterii słonecznych i na wiele innych sposobów przyczyniających się do poprawy życia na naszej planecie. Wprowadzenie nawet kilku rozwiązań ekologicznych pozytywnie wpłynie na wizerunek twojego hotelu.

« Dlaczego tak ważny jest dobry materac hotelowy? Bośnia i Hercegowina – piękny kraj, który przecina terytorium Chorwacji, a ma zupełnie inne zasady »