Aktualności Aktualności RSS

Trzy super inspiracje, gdzie spędzić Sylwestra!

Co jest najwspanialszym zwieńczeniem roku? Sylwester! Zamiast przerażać się widmem deszczowych dni i mroźnej zimy, zaplanujcie podróż swoich marzeń. Kto powiedział, że Nowy Rok nie może być najlepszym czasem na odpoczynek i świetną zabawę? Pakujcie więc pomysły do walizek i zobaczcie, jakie trzy inspiracje podsuniemy wam na ten wyjątkowy czas.
 

#1 Sylwester na plaży, czyli Nowy Rok ze słońcem!

Nowy Rok trzeba zacząć z przytupem i przyjemnością. Co innego może dać tyle radości, jak słońce i plaża? Sylwestrowe oferty biura podróży ITAKA to świetna okazja, by wybrać coś dla siebie. Pierwszy w kolejce jest Cypr, gdzie spełnią się wszystkie marzenia o zakończeniu roku 2016. Kameralna, piaszczysta plaża, przestronny i elegancki hotel, wyszukana i smaczna kuchnia… A do tego sporo zabytków i romantycznych miejsc. Noworoczne popołudnie spędzicie nad czystym morzem, racząc się drinkami i ciesząc pięknem Cypru.


Cudowne słońce znajdziecie nie tylko tam! Zaszalejcie i skorzystajcie z oferty lotu na Maderę lub odwiedźcie boską Hurghadę, w opcji All Inclusive. A jeżeli chcecie zacząć Nowy Rok od wielkiej przygody, zapoznajcie się z ofertą wylotu do Kenii. Afrykańskie wakacje, przepełnione luksusem i spokojem, zapewnią energię na kolejne miesiące.

 

#2 Sylwester na wycieczce, czyli spełnianie marzeń podróżnika!

Kochacie podróżować? Jasne, że tak, bo świat jest piękny i wszystko jest warte poznania. Wśród ofert biura podróży ITAKA znajdziecie wyjątkowe propozycje sylwestrowe do tak cudownych miejsc, jak Czechy, Francja, Węgry czy Włochy. Wystarczy tylko zastanowić się, czy chcecie spędzić Sylwestra w przepięknej Pradze, bajecznym Paryżu, widowiskowym Budapeszcie czy majestatycznym Rzymie? A może… wolicie klimatyczną Wenecję? To będzie niezapomniany Nowy Rok i wspaniała zabawa, która da energię na cały sezon!

 

#3 Sylwester na nartach, czyli aktywność i relaks!

Wypad na narty zawsze kojarzy się z aktywnym wypoczynkiem i zupełnym odcięciem się od szarej rzeczywistości. Równocześnie myśl o Sylwestrze w górach od razu poprawia humor. Czego chcieć więcej? Oszałamiające widoki, świeże powietrze i doskonała zabawa. Biuro podróży ITAKA dla miłośników ruchu przygotowało sylwestrową ofertę na wyjazd do Sierry Nevady, pasma górskiego południowej Hiszpanii. Andaluzja zachwyci każdego, kto kocha góry i narty. W takiej scenerii witanie Nowego Roku to po prostu… szczyt marzeń. Do dyspozycji, poza cudami przyrody, będzie także wspaniały hotel oraz SPA.

 

Bez względu na to, czy wybierzecie Sylwestra na plaży, na wycieczce czy na nartach, gwarantujemy, że każda chwila stanie się niezapomnianą, a przywiezione wspomnienia będą nowym początkiem. Najlepszym, jaki można sobie wyobrazić!

« Błogi sen na urlopie - a może spanie na jachcie? Planujesz Wypoczynek nad morzem? Wybierz Hotel w Juracie ! »