Aktualności Aktualności RSS

Start hotel Aramis jest idealny dla poszukiwaczy taniego noclegu, ale i nie tylko

Mając w perspektywie krótki wyjazd służbowy lub rekreacyjny do Warszawy, decydującym czynnikiem przy wyborze hotelu zazwyczaj jest ekonomia. Idealne rozwiązanie dla podróżnych, szukających kompromisu pomiędzy niską ceną a komfortem, można znaleźć w Start hotel Aramis. Co ważne, obiekt nie tylko nie zrujnuje budżetu, ale i gwarantuje pobyt w schludnych i wygodnych warunkach.


Dogodna komunikacja i komfortowe pokoje

Dodatkowy atut Aramisa to lokalizacja i dogodne skomunikowanie z dworcami kolejowymi oraz lotniskiem im. F. Chopina Warszawa-Okęcie. Usytuowanie przy Trakcie Królewskim sprawia, że hotelowi gości bez trudu przemieszczą się do najważniejszych punktów w stolicy. Strona internetowa hotelaramis.pl umożliwia dokonanie rezerwacji oraz weryfikację wyglądu pokoi (ich liczba wynosi 232), podzielonych na wersje Komfort oraz Standard Plus. W Aramisie zadbano również o to, aby osoby niepełnosprawne miały do dyspozycji pozbawione barier pomieszczenia.

O podniebienia gości dba hotelowa restauracja, serwująca dania kuchni europejskiej. Smaczne jedzenie i elegancki wystrój służą też podczas imprez okolicznościowych czy spotkań biznesowych. Stronę internetową hotelu warto stale obserwować, żeby nie przegapić ofert specjalnych. Aktualnie istnieje możliwość rezerwacji pobytu z darmowym parkingiem dla samochodu osobowego albo z pysznym i pożywnym śniadaniem w najniższej cenie.

 

 Z hotelowym blogiem nie przegapisz ważnych wydarzeń z życia stolicy

Aramis jest jednym z nielicznych hoteli w kraju, który pozostaje w kontakcie ze swoimi gośćmi także po ich wyjeździe. A wszystko za sprawą systematycznie aktualizowanego bloga. Pod adresem www.hotelaramis.pl/blog można śledzić i komentować wpisy, dotyczące aktualnych wydarzeń sportowych i muzycznych w stolicy, jak np.: koncert Edyty Bartosiewicz, sprzedaż biletów na występ Toma Jonesa albo mecz otwarcia Mistrzostw Świata w siatkówce na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Hotel w Warszawie – www.hotelaramis.pl

« Agroturystyka w Toskanii Weekend w SPA i teoria ekonomii »