Aktualności Aktualności RSS

Spędź udany weekend w Gdyni!

Spacer nad brzegiem morza, wspaniałe widoki i czyste powietrze... Właśnie to oferuje Gdynia, zaciszne miejsce w Trójmieście. To idealne połączenie miasta ze spokojem peryferiów. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Do wizyty zachęca nie tylko perspektywa niczym niezakłóconego wypoczynku ale i zakwaterowanie w przystępnej cenie. Poznaj noclegi Gdynia i dowiedz się, gdzie szukać najlepszych pokoi! 

  1. Dlaczego warto odwiedzić Gdynię?
  2. Co robić w Gdyni?
  3. Gdzie szukać noclegów?

Dlaczego warto odwiedzić Gdynię?

Turyści wybierający się do Trójmiasta najczęściej wskazują na Gdańsk. Nic w tym dziwnego, to piękne, bardzo ważne dla historii Polski miasto skrywa w sobie wiele tajemnic i oferuje mnóstwo atrakcji. Jego młodsza siostra, Gdynia również ma wiele do zaoferowania. Miasto to rozsławił w dużej mierze festiwal muzyczny Opener, ale do Gdyni warto przyjechać o każdej porze roku. Ci, którym nie w smak zgiełk dużego miasta, ale nie chcą rezygnować z bogatej oferty gastronomicznej, kulturalnej i wyśmienitej komunikacji, zyskując przy tym spokój i bliskość plaż i lasów, mogą postawić właśnie na Gdynię.

Co robić w Gdyni?

W Gdyni na turystów czeka przepiękna plaża w Orłowie, klify w Redłowie czy zaciszne Oksywie. Amatorzy leśnych spacerów mogą wybrać się do Rezerwatu Kacze Łęgi, znajdującego się w lasach pomiędzy dzielnicą Witomino i Mały Kack. Ci, którzy zapragną rozkoszować się kulturą wysoką, mogą skorzystać z oferty Teatru Muzycznego im. D. Baduszkowej. Wielbiciele kuchni również znają tutaj coś dla siebie. Czeka na nich mnóstwo barów i restauracji rozsianych po całym mieście. Spacer kulinarny można rozpocząć od spaceru ulicą Świętojańską w kierunku skweru Kościuszki. 

Gdzie szukać noclegów?

Pokoje Gdynia to chyba jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł przez turystów spragnionych odpoczynku nad polskim morzem. To, gdzie szukać noclegów powinniśmy jednak uzależnić w dużej mierze od daty naszego pobytu. Pamiętajmy, że okres letni i ten, poprzedzający festiwal Opener, to czas w którym najtrudniej będzie znaleźć atrakcyjne noclegi Gdynia. Indywidualne preferencje co do lokalizacji i pogody, odgrywają tutaj dużą rolę. Najwygodniej jednak szukać w sieci. To właśnie tam znajduje się dzisiaj większość hotelowego biznesu. Na rozmaitych stronach znajdziemy oferty najlepszych gdyńskich hoteli i pensjonatów. Warto też szukać wysokoocenianych obiektów, których ofertę można bezpośrednio sprawdzić, wchodząc na stronę www hotelu lub dzwoniąc na podany na portalu dedykowany numer telefonu. To z pewnością ułatwi podjęcie decyzji i wybór najlepszej możliwej opcji. 

« Dlaczego oferty last minute to wielkie udogodnienie? Płatności na wakacjach - tylko gotówka? »


Polecane
Turystyka - wybierz na Ceneo