Aktualności Aktualności RSS

Aktywna majówka na Dolnym Śląsku

Coraz szybciej zbliża się długi weekend majowy, co oznacza, że nadszedł już najwyższy czas, aby zacząć planować, co można zrobić w te kilka dni z wolnym od pracy czasem. Jednym z miejsc, w które można się wybrać jest Dolny Śląsk.

Województwo dolnośląskie, którego stolicą jest Wrocław, kryje w sobie wiele niespodzianek. Zamki w Książu i Karpaczu, kaplica czaszek w Kudowie Zdrój, bazylika w Wambierzycach - to tylko część atrakcji tego regionu. Aby zresztą przeżyć coś ciekawego w tej części Polski, nie trzeba nawet opuszczać Wrocławia. Samo miasto ma wiele atrakcji nawet dla najbardziej wybrednego turysty. ZOO z nowoczesnym afrykanarium, Hala Ludowa i piękna Starówka - Wrocław jest znakomitym miejscem, aby spędzić w nim tym wiosenny, wolny od pracy czas. To zresztą nie jedyne atrakcje we Wrocławiu - wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło "majówka Wrocław", aby naprawdę być zaskoczonym liczbą pomysłów na spędzenie w mieście tych kilku dni.

Atrakcje dla dorosłych i dzieci

Jeśli szukasz na Dolnym Śląsku odpowiedniej bazy wypadowej do oglądania tych wszystkich, opisanych powyżej atrakcji, być może powinieneś zainteresować się miejscowością Gola Dzierżoniowska (położną nieopodal Niemczy i Dzierżoniowa) i umiejscowionym tam hotelem Uroczysko 7 Stawów. Miejsce to przygotowało bogaty zestaw atrakcji dla turystów (albo po prostu ludzi chętnych wypoczynków), pragnących odwiedzić je na przełomie kwietnia i maja. Oprócz 3 noclegów oraz 3 śniadań, hotel proponuje także program aktywności sportowej dla dorosłych i dzieci Adrenalina Park (29.04), zajęcia plastyczne dla dzieci (30.04), rozgrywki syzyfowe i zajęcia na strzelnicy łuczniczej (1.05), czy zabieg SPA wykonywany według unikalnej metody L’Occitane.

Nie jest to jednak koniec atrakcji, jakie przygotował hotel Uroczysko 7 Stawów. Oprócz tego hotel oferuje nieograniczony dostęp do kijków Nordic Walking, gier planszowych czy rowerów. Oferta zawiera w sumie również nieograniczony dostęp do strefy Wellness (basen, jacuzzi, sauna).

Zasłużony odpoczynek

Można więc powiedzieć, że wyjazd do Uroczyska 7 Stawów jest propozycją dobrą dla ludzi, którzy mają różne zainteresowania. Odnajdą się tam zarówno ci, którzy po prostu chcą odpocząć od trudów codziennego życia, jak i ludzie, którzy cenią sobie aktywne spędzanie czasu i chcą pozwiedzać okolicę - czy na rowerach czy w inny sposób. Niezależnie od tego, jaki sposób wybiorą, zawsze mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów, co oznacza, że wyjazd okaże się pozytywny dla zdrowia.

Warto zwrócić uwagę, że oferta hotelu jest przystosowana również do potrzeb najmłodszych. Nie oznacza to tylko faktu, że w programie majówki w Uroczysku przewidziana jest duża ilość zajęć dla dzieci, ale również przyjemną niespodziankę finansową: dzieci poniżej 5 roku życia mogą liczyć na darmowy nocleg.

Oferta hotelu obowiązuje w dniach 27.04 - 03.05. Jeśli więc lubisz spędzać aktywne majówki i zastanawiasz się nad tym, czy nie warto lepiej poznać licznych uroków Dolnego Śląska, być może warto bliżej zainteresować się ofertą Uroczyska 7 Stawów.

« Wróć zobacz więcej aktualności »