Aktualności Aktualności RSS

Zadbaj o komfort pracownika- dostęp do wody w biurze

Żywiecki Park Krajobrazowy, podnóże góry Prusów- to tutaj, w sercu Beskidów Żywieckich wydobywana jest woda Żywiec Perła. Bezpośrednio ze źródła, woda trafia do butli, która zapakowana trafia do Ciebie.
 
Dzięki wodzie nasza planeta, nazywana Błękitną Planetą jest pełna życia. Do dziś stanowi podstawę egzystencji na Ziemi- zarówno dla ludzi, jak i zwierzą czy roślin.
 
Woda pitna jest fundamentem zachowania zdrowia. Zadbaj więc o nie, najlepiej jak potrafisz. Zachęć swoich domowników czy współpracowników- dystrybutor filtrujący Aquamo to codzienna dawka zdrowia.
 

Woda dla firmy i do domu

Dystrybutory wody pitnej obecne były w niemal każdym biurze czy placówce publicznej. Obecnie wykorzystuje się je także w domach- są świetną alternatywą dla wody butelkowanej. Tony plastiku zaśmiecają naszą planetę. Dorosły człowiek powinien codziennie wypijać od 1,5 l do 2 l wody. W skali roku przekłada się to na ogromne ilości plastiku. Warto więc poszukać alternatywy dla wody butelkowanej.
 
Jedną z nich jest posiadanie dystrybutora wody. Jego posiadania wiąże się wieloma zaletami. Takie urządzenie zapewnia stały dostęp do świeżej i wysokiej jakości wody. Jest to rozwiązania proekologiczne i optymalne pod względem kosztowym.
 
Doceń dar natury prosto z polskich gór i zadbaj o komfort domowników czy pracowników w biurze.
 

Dostawa wody do biura

Posiadanie dystrybutora wody w firmie to wygoda i oszczędność pieniędzy. Wystarczy podłożyć kubeczek pod urządzenie i nacisnąć odpowiedni przycisk (z zimną lub ciepłą wodą). Baniaki z wodą mogą mieć różną pojemność, co jest optymalnym rozwiązaniem pod względem cenowym w porównaniu do zakupu wody butelkowanej.
 
Dystrybutor wody to inwestycja w zdrowie własne i swoich pracowników. Nie każdy ma w sobie wyrobiony nawyk regularnego picia wody. Dorosły człowiek powinien jej wypijać około 1,5 l do 2 l dziennie. Jest to oczywiście uzależnione płcią, wagą, stanem zdrowia czy poziomem aktywności fizycznej. Jednak regularna dostawa wody do biura to dbanie o komfort i zdrowie.
 

Aquamo- Twój dostawca wody pitnej

Woda Żywiec Perła to niskozmineralizowana woda idealna do przyrządzania napojów i posiłków. Ma wysoki współczynnik zasadowości i jest niskosodowa. Im woda jest bardziej zasadowa, tym jest zdrowsza. Lepiej nawadnia, orzeźwia i odkwasza organizm.
 
Firma Aquamo od 17 już lat oferuje najwyższej jakości wodę prosto z polskich gór.
 
Zapewnij swoim pracownikom regularne dostawy wody Żywiec Perła w baniakach 11,4 l lub 18,9 l.
 
My zajmiemy się resztą!

Materiał zewnętrzny

« Pływające domy na rodzinne wakacje


Polecane