Aktualności Aktualności RSS

Wypożyczalnia kamperów Kraków

Osoby podróżujące często stawiają na niezależność w wyborze transportu oraz przebytych dróg. Dzięki temu mogą dopracować wyjazd w każdym szczególe bez konieczności dostosowywania się do reszty grupy, jak to wygląda w przypadku wycieczek zaplanowanych przez biuro podróży. Doskonałym wyborem jest kamper, który jest wystarczająco duży, aby pomieścić całą rodzinę oraz zapewnić komfortową podróż.

Kamper — sposób na komfortową podróż

Kamper, przysłowiowo nazywany domem na kółkach, jest idealnym rozwiązaniem podczas dłuższych podróży, zwłaszcza objazdowych. Nie ma konieczności martwienia się o nocleg czy podróżowanie w pośpiechu. Samo prowadzenie tego pojazdu wymaga od osoby prawa jazdy kategorii B. W czasie jazdy należy zwracać szczególną uwagę na znaki drogowe dotyczące wysokości pojazdu. Przy wyborze kampera jako środka transportu należy również wziąć pod uwagę, że podróż będzie wolniejsza niż w przypadku auta. Nie jest to jednak szczególnym utrudnieniem, ponieważ kampery umożliwiają przebywanie i spanie w miejscach, które nie byłyby dostępne w przypadku zwykłej formy podróżowania.

Wyposażenie kamperów

Kampery powinny zawierać podstawowe wyposażenie, takie jak pościel, naczynia czy niezbędne do funkcjonowania meble. Podczas szukania odpowiedniego pojazdu, należy zwrócić szczególną uwagę, czy zaopatrzenie będzie spełniać wszystkie potrzeby podczas dłuższej podróży. Kampery do wynajęcia w Krakowie dostępne w ofercie firmy KamperSki nie tylko wyposażone są w podstawowe przedmioty, ale również posiadają opcje premium (przy ponad dwutygodniowych wynajmach), w skład której wchodzą m.in. hulajnogi elektryczne czy rzutniki mobilne. Niektóre pojazdy są również rozszerzone o dodatkowe miejsce. Dzięki temu kampery są rozdzielone na kilka pomieszczeń, takie jak sypialnia, salon, łazienka czy kuchnia.

Istnieje mylne przeświadczenie wśród podróżujących, że kampery nadają się tylko w okresie letnim. Wystarczy jednak, aby pojazd był odpowiednio dostosowany do warunków zimowych. Tutaj z pomocą przychodzi wypożyczalnia kamperów w Krakowie. Pojazdy przystosowane są do podróżowania również zimą dzięki zaopatrzeniu w opony zimowe, ogrzewany zbiornik wody, podgrzewane koce i dywaniki czy dodatkowe ogrzewanie.

Oczywiście w trakcie podróży najważniejsze jest bezpieczeństwo wszystkich pasażerów. Dlatego kampery wyposażone są w niezbędne apteczki pierwszej pomocy. Ponadto wspomniana wypożyczalnia kamperów oferuje pakiety ubezpieczeń dla swoich Klientów.

Podróż z KamperSkim!

KamperSki wynajmuje kampery na terenie Krakowa, Bielska-Białej oraz Katowic. W ofercie znajdują się nie tylko kampery, ale również przyczepy kempingowe. Indywidualne podejście do Klientów gwarantuje wybór odpowiedniego pojazdu, który zaspokoi wszystkie potrzeby podczas krótkich i długich podróży. Są one wyposażone nie tylko w niezbędne przedmioty codziennego użytku i meble, ale również w rzeczy, które przydadzą się podczas trudniejszych warunków, jak latarka, peleryna przeciwdeszczowa czy kamizelka odblaskowa. W wypożyczalni kamperów Kraków pojazdy są dostosowane również pod rodziny z dziećmi. W wyposażeniu znajdują się filmy na płytach DVD, projektory czy głośniki.

Zapraszamy do odwiedzenia https://kamperski.pl/krakow/ !

Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Materiał zewnętrzny

« Zimowy wypoczynek nad morzem - na co zwrócić uwagę, by był naprawdę udany? Wakacje z psem - jak zaplanować wspólny urlop i gdzie go spędzić? »