Aktualności Aktualności RSS

Wakacje nad morzem z dzieckiem? Zadbaj o odpowiednią ilość atrakcji

Wakacje to wspaniały czas do wypoczynku i zabawy. O ile będąc dorosłym, bardzo docenia się ten okres, tak z punktu widzenia dzieci nie trudno o nudę. W końcu wakacje to dla nich minimum dwa miesiące bez szkolnych obowiązków. Co zrobić, aby uatrakcyjnić wspólny czas i sprawić, żeby wyjazd pozostał w pamięci dziecka na długo? Możemy się zdecydować na wakacje nad morzem z dzieckiem.

Bliskość plaży i morza
Planując wakacje nad morzem, warto sprawdzić najpierw, czy dany ośrodek spełnia wymagania nasze i dzieci. Jednym z godnych polecenia miejsc jest Neptuno Resort & SPA w Dźwirzynie. Jest to klimatyczny ośrodek, który dba o swoich gości, zarówno dorosłych, jak i tych trochę młodszych. Oczywiście jednym z najważniejszych zalet tego ośrodka jest bliskość morza – znajduje się ono w odległości 100 metrów od kurortu. Jednak jeżeli rodzina z dziećmi zdecyduje się na pozostanie na terenie Resortu, tutaj również nie będzie problemu ze znalezieniem rozrywki dla najmłodszych. Wewnętrzna plaża, na której mogą odbywać się różnego rodzaju zawody w sportach plażowych, czy możliwość indywidualnego pogrania w piłkę lub tworzenia piaskowych budowli to tylko niektóre atrakcje.

 

Również w niepogodę!

Resort nie pozostawia swoich gości na lodzie w momencie niepogody. Na terenie ośrodka znajduje się bowiem multimedialna sala zabaw i działają wykwalifikowani animatorzy, którzy bardzo chętnie umilą czas swoim najmłodszym gościom. Wieczorami odbywają się bale dla dzieci, gdzie również pod opieką animatora mają okazje poszaleć przy najnowszych hitach i brać udział w konkursach. Nie brakuje ponadto innych wieczornych atrakcji – pokazy cyrkowe, występy klaunów lub profesjonalny teatr lalkowy to bardzo częste wizyty w ośrodku przez cały sezon letni, a wstęp na przedstawienia jest bezpłatny. Oczywiście na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw, gdzie dzieci mogą spędzać czas pod czujnym okiem rodziców. Przy takiej ilości możliwości spędzania wolnego czasu trudno nawet pomyśleć o nudzie.


W trakcie wakacji ważni są nie tylko dorośli i ich czas wolny. Trzeba zadbać również o najmłodszych i zapewnić im trochę atrakcji, aby samemu móc zrelaksować się i odpocząć. Rodzice mają możliwość skorzystania ze strefy SPA oraz bogatej oferty zabiegów na ciało i twarz, podczas gdy ich dziecko będzie przeżywać w tym samym czasie miłe chwile w atrakcyjny sposób. Planując wakacje nad morzem z dzieckiem warto więc skorzystać z oferty Neptuno Resort & SPA.

« Atrakcje Wałbrzycha Co zobaczymy w królewskim mieście – Wałbrzych? Zagraniczny wyjazd na majówkę? Oszczędź na kursie euro! »