Aktualności Aktualności RSS

Święta Wielkanocne nad morzem w Międzyzdrojach

Choć jeszcze do niedawna byliśmy przyzwyczajeni, że święta spędza się w gronie rodzinnym to już od dwóch sezonów nieco odchodzi się od tej tradycji. Polacy coraz chętniej wybierają się na świąteczny odpoczynek nad morze lub w góry. Pierwsza propozycja wydaje się bardzo ciekawa, bo w tym okresie, zaczyna się już robić ciepło, a morska bryza jest wtedy wyjątkowo zdrowa. Co powiecie na Wielkanoc w Międzyzdrojach?
 

Dlaczego coraz więcej Polaków wybiera wyjazd, zamiast spędzania świąt w domu?

Ponieważ to najlepsza forma wypoczynku. Podczas świąt spędzonych w pocie przygotowań, gotowania i sprzątania, nie bardzo mamy czas na odpoczynek. Tymczasem te kilka wolnych dni od pracy można spędzić naprawdę przyjemnie, a ciekawe oferty wyjazdowe są na wyciągnięcie ręki.

Wielkanoc w Międzyzdrojach - dlaczego warto?

Ponieważ to jedna z najpiękniejszych nadmorskich lokalizacji, do której każdego roku przybywa mnóstwo turystów. W Międzyzdrojach możemy przespacerować się chociażby słynną Promenadą Gwiazd, czy pooddychać świeżym powietrzem na molo, którego długość osiąga 395 m.

Stąd możemy wreszcie odbyć rejs do Świnoujścia, czy Uznamu, by spróbować najlepszej w tym regionie rybki. A to tylko część z dostępnych atrakcji.

Wielkanoc nad morzem - na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim na jakość oferowanych usług hotelowych. Każdy z nas, święta chce spędzić w naprawdę miłej atmosferze i przy odrobinie komfortu oraz pysznych dań. Ciekawą ofertę wyjazdową posiada chociażby hotel: https://www.hotelbelmare.pl/

To przepiękne miejsce z idealnym usytuowaniem i serwujące pyszne posiłki. Tu poczujesz się, jak podczas domowej uczty świątecznej, a w dodatku naprawdę wypoczniesz i nabierzesz sił na kolejne tygodnie. Bliskie sąsiedztwo z plażą umożliwi kilkugodzinne spacery, w czasie których będzie można skorzystać z uzdrawiających mocy bryzy.

Czy Międzyzdroje na Wielkanoc to dobry pomysł? Jeśli liczysz w tym świątecznym czasie na naprawdę wyśmienity wypoczynek to z pewnością tak. Wreszcie będziesz mógł nie tylko posmakować pysznych dań, które przygotuje za Ciebie ktoś inny, ale również wypocząć na pierwszym, wiosennym słońcu i spacerować do woli przy akompaniamencie pięknych, nadmorskich krajobrazów. Te kilka niezapomnianych dni, sprawi, że poczujesz wiosenny przypływ sił!

« Majówka w Sopocie, pomysł na idealny wyjazd nad morze Stroje kąpielowe dla każdego »