Aktualności Aktualności RSS

Przestrzenne sale konferencyjne w woj. podkarpackim i w woj. mazowieckim

Malownicze Podkarpacie czy zurbanizowane Mazowsze? Wybór miejsca na konferencje nie zawsze jest prosty, lecz na szczęście jest wiele innych czynników, które mogą ułatwić naszą decyzję. Centra konferencyjne dążą do tego, aby zachwycać swoimi wnętrzami, zapewniać nowoczesny sprzęt, odpowiednią ilość przestrzeni, a także oferować usługi gastronomiczne, noclegowe i rekreacyjne. Rzućmy szybko okiem na dwa obiekty z różnych zakątków Polski, a potem sam zdecydujesz: Podkarpacie czy Mazowsze?

GRAND Chotowa Hotel*** SPA & Resort

Hotel położony jest w okolicy plaży, nad zalewem z wodą, który jest miejscem do kąpieli. Cały obiekt składa się z bazy noclegowej hotelu trzygwiazdkowego, domków wśród sosen oraz domku VIP, dodatkowo centrum fitness i SPA oraz restauracji, kawiarni i licznych punktów gastronomicznych przy plaży. Okolica jest cicha i bajkowa – doskonałe miejsce na konferencje, spotkania, szkolenia i wiele innych. Hotel dysponuje 4 pomieszczeniami, wykorzystywanymi jako sale konferencyjne. Największa z nich sala konferencyjna – Wehikuł Czasu mieści nawet do 700 osób, w zależności od sposobu ustawienia stołów i krzeseł. Sale wyposażone są w niezbędny sprzęt multimedialny. Personel oferuje także pomoc w przygotowaniu konferencji od strony merytorycznej, poprzez dobranie najlepszego programu i prowadzących. Oceń sam ofertę hotelu na http://www.salekonferencyjne.pl/. Wspomniana na początku restauracja Szlachecka nie tylko zaspokoi wasz głód, ale także zabierze was w kulinarną podróż po daniach kuchni lokalnej przeplatanej inspiracjami z innych krajów. Hotel oferuje 250 miejsc noclegowych na terenie hotelu oraz w pobliskich urokliwych domkach. Chotowa Hotel zaprasza również do skorzystania z atrakcji, jakie oferuje park linowy lub tyrolka, na której można zjechać.

Hotel Warszawianka

Czterogwiazdkowy Hotel Warszawianka wzniesiony jest pod Warszawą (około 40km), w pięknym miejscu w okolicy malowniczej rzeki. Centrum konferencyjne obiektu oferuje aż 32 sale konferencyjne oraz Salę Kongresową na 1200 osób z pełnym zapleczem technicznym. Każda sala konferencyjna jest nowocześnie wyposażona, a ich duża liczba pozwala na wybranie tej idealnej.  Na terenie obiektu funkcjonują 4 restauracje z niejednolitą ofertą gastronomiczną, tak że każdy z Twoich Gości na pewno znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Hotel ma możliwość zakwaterowania 700 osób w luksusowych pokojach różnego pokroju oraz apartamentach. Ponadto Warszawianka posiada ogromny kompleks rekreacyjny, włączający AQUA Park, SPA, Club 77, 14 ha terenu zielonego z plażą i przystanią oraz Centrum Kreatywnej Zabawy KIDDOS. Istnieje również możliwość zorganizowania imprez lub wydarzeń integracyjnych.

Każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego, zarówno w zachwycającym krajobrazami województwie podkarpackim, jak i w najważniejszym punkcie na mapy Polski – Mazowszu.

« Czym są podróże szyte na miarę? Jakie waluty zabrać, wyjeżdżając na wakacje do Turcji? »