Aktualności Aktualności RSS

Pływające domy na rodzinne wakacje

Od kilku lat pływające domki cieszą się coraz większą popularnością. To idealna opcja dla kogoś, kto woli podziwiać panoramę jeziora niż przeciskać się przez zatłoczone promenady. Tu cisza, spokój i pewnego rodzaju niezależność są tymi magnesami, które przeciągają pary, grupy znajomych czy rodziny. Z pewnością weekend czy urlop w pływającym domu na długo pozostaną w pamięci, a już teraz widać, że coraz więcej osób wybiera wczasy na houseboatach.

Dlaczego warto wybrać pływające domki?

Z pewnością pływające domy to jedna z tych ofert, które robią niemałe zamieszanie na rynku turystycznym. Ta opcja świetnie się wpisała w trendy i w pewien sposób także pandemia wpłynęła na to, że klienci chętniej szukają na rodzinny urlop miejsc komfortowych i bezpiecznych. Stąd też hitem są domki, a te pływające przyciągają wszystkich amatorów odpoczynku na łonie natury. Nie ma przecież nic piękniejszego niż wpatrywanie się w panoramę jeziora przez przeszklone ściany lub też z leżaka na górnym pokładzie, gdy towarzyszy tylko delikatny szum fal i daleko za sobą można zostawić miejski zgiełk. Sam pływający dom jest komfortowo wyposażony, w aneks kuchenny i wszystkie niezbędne elementy pozwolą wypoczywać dokładnie tak, jak się lubi.

Wakacje pływającym domu – alternatywa dla zatłoczonych hoteli

Ci, którzy chcą odpoczywać nad jeziorem Jamno mogą skorzystać z oferty House Boat Jeziorsko. To rewelacyjny pomysł na to, by w wysokim standardzie spędzić czas w odcięciu od cywilizacji. Tu będzie daleko do brzegu, do centrum miasta, a przez przeszklone ściany możesz podziwiać wschody i zachody słońca, niezwykły bajkowy  krajobraz czy też ptaki żerujące na jeziorze Jamno. Każdy pływający domek będzie mieć wszystko, czego potrzeba do szczęścia turystom szukającym spokoju i ciszy

Pływający dom dla dwojga

Domy na wodzie to wyjątkowy wypoczynek na wodzie. Od lat jednym z ulubionych kierunków są jeziora. Szczególnie te mniej oblegane przez turystów stają się idealnym miejscem, by odpocząć, naładować akumulatory spędzić nieco czasu razem. Poza tym można poczuć się jak prawdziwy żeglarz nawet wtedy, gdy nie ma się doświadczenia czy odpowiedniego patentu. Być może to będzie pretekst, by zakochać się w wodnej rekreacji. Luksusowe domy to świetna opcja dla tych, którzy szukają nietypowych noclegów i nie chcą rezygnować z komfortu. W wielu wariantach houseboat będzie mieć piękne wyposażenie, a klienci otrzymają do dyspozycji salon, łazienkę, kompleksowo wyposażoną kuchnię oraz oczywiście sypialnie. W zależności od potrzeb można zdecydować się na domki cztero- lub sześcioosobowe.


Materiał zewnętrzny

 

« Wakacje w Kołobrzegu – atrakcje turystyczne i baza noclegowa Zadbaj o komfort pracownika- dostęp do wody w biurze »


Polecane