Aktualności Aktualności RSS

Pałac Hotel Gniew i jego atrakcje

Czy chcieliby Państwo zamieszkać w zamku? Obudzić się na królewskim łóżku, przespacerować się po miękkim dywanie do ogromnego okna, przysiąść na otomanie i powyglądać na plac z fontanną lub na Wisłę, być może rozsiąść się w wygodnym fotelu przy mosiężnym, stylowym biurku... Taki właśnie klimat możesz poczuć w Hotelu Gniew.
 

Mieszkać jak król.

Pałac Hotel Gniew może zakwaterować swoich Gości w komnatach i apartamentach z iście królewskim rozmachem. Komnaty zamkowe zaaranżowano w pomysłowy sposób, zachowując klimat z czasów minionej świetności obiektu. Duże okna w grubych murach, w których zastosowano elementy cegły widoczne na wierzchu, zjawiskowe żyrandole-świeczniki, urocze, masywne meble - to wszystko oddaje tajemniczą atmosferę minionych czasów.

Apartamenty urządzono w taki sposób, by Goście mogli odczuć najwyższy komfort podczas mieszkania w Hotelu Gniew. Hotel spełnia standardy czterech gwiazdek i oferuje całą gamę atrakcji oraz usług dla swoich Gości.

Rezerwacji pokoju można dokonać na stronie internetowej: http://www.zamek-gniew.pl/

Miło spędzić czas.

Hotel Gniew ma rozszerzoną ofertę usług i udogodnień, aby zapewnić Gościom aktywny i przyjemny wypoczynek z całą rodziną, uwzględniając również potrzeby najmłodszych.

Skoro już goszczą Państwo w tym miejscu, chcielibyśmy zaproponować zwiedzanie zamku. W trakcie można przespacerować się po krużgankach, wejść do kaplicy zamkowej czy obejrzeć izbę tortur z Fotelem Czarownic czy Zgniataczem Kciuków. Zwiedzanie odbywa się z przewodnikiem, który spróbuje jak najlepiej przybliżyć Państwu historię tego miejsca.

Przebywając z Hotelu Gniew, można także skorzystać z bogatej oferty zabiegów SPA. W zależności od potrzeb ciała, można wybrać peeling, otulanie albo masaż. Szczególnie polecamy profesjonalny, prawdziwy, tajski masaż. Skóra i ciało natychmiast odczują orzeźwienie jakie daje strefa SPA Hotelu Gniew.

Aby uprzyjemnić pobyt dzieciom, stworzyliśmy Zamkową salę zabaw "Kids Klub" ze zjeżdżalniami i ściankę wspinaczkową, na której dzieci mogą wyładować nadmiar swojej energii. Nadmiar kalorii, po pysznych hotelowych posiłkach, można spalić na kręgielni, organizując turnieje i współzawodnicząc grupowo lub indywidualnie. Rozrywką dla starszych jest bilard.

Coś na lato, coś na zimę.

W Zamku Gniew nie sposób się nudzić. Czy to zima, czy to lato - każdy znajdzie ciekawe zajęcie.

Proponujemy oczywiście zwiedzić, najlepiej z przewodnikiem, nasze piękne miasto Gniew nad Wisłą.

Letnie pobytu z naszym Hotelu dają możliwość rejsów po rzece połączonych z oglądaniem ptactwa i innych zwierząt na obszarze "Natura 2000". Spacery promenadą lub wycieczki rowerowe umożliwiają podziwianie pięknych krajobrazów Doliny Dolnej Wisły. Hotel dysponuje wypożyczalnią rowerów.

Zima na Zamku też nie jest nudna. Można z nami spędzić niezapomniane zimowe ferie. To długie, zimowe wieczory pozwalają zobaczyć Zamek Gniew w nowej odsłonie: nocny spacer z lampionami po zakamarkach Gniewskiej Warowni czy widowisko "Wakacje z duchami" - to rozrywki, które mogą umilić pobyt i sprawić, by był on inny, niż w każdym innym hotelu.

« Czy to będzie podróżnicza rewolucja? Nowy nietypowy serwis podróżniczy! Urlop w Krakowie - co zobaczyć i gdzie spać? »