Aktualności Aktualności RSS

Noclegi we Władysławowie-gdzie zatrzymać się w tym pięknym mieście?

Władysławowo jest przepięknym, niedużym, morskim miastem, które co roku przyciąga setki turystów. Jego niewątpliwymi atutami są: szeroka, piaszczysta plaża, położenie w Zatoce Puckiej oraz bliskość Trójmiasta. Spędzając wakacje we Władysławowie, warto zdecydować się na nocleg w miejscu, które umili czas odpoczynku. Gdzie więc szukać najlepszych hoteli w tym mieście?

Władysławowo

Władysławowo- położenie

Władysławowo jest niewielkim miastem położonym na terenie województwa pomorskiego.  Usytuowane jest u podłuża Półwyspu Helskiego, od północnej strony otoczone jest Morzem Bałtyckim. Znajduje się ono również w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.  Jest najbardziej wysuniętym na północ miastem w Polsce. Położenie Władysławowa zapewnia turystom również bezproblemową komunikację z innymi miastami- w szczególności z Trójmiastem.

plaża we władysławowie

władysławowo plaża

Władysławowo – atrakcje turystyczne

Niewątpliwym atutem Władysławowa jest piękna, szeroka, piaszczysta plaża. Jest to idealne miejsce na wakacyjny odpoczynek. Pięć wydzielonych kąpielisk zapewnia swobodę pływania. Dodatkowo są one bardzo bezpieczne, ponieważ są chronione przez profesjonalnych ratowników. Punktem obowiązkowym do zwiedzenia we Władysławowie jest port morski oraz molo. Miasto to oferuje atrakcje turystyczne dostosowane do każdej osoby. Fani sportu nie mogą ominąć otwartej w 2000 roku Alei Gwiazd Sportu, poświęconej największym polskim i zagranicznym zawodnikom. Osoby zainteresowane rybactwem i historią na pewno nie przejdą obojętnie wobec Domu Rybaka. Budynek ten służył kiedyś, jako hotel rybacki a obecnie jest miejscem wystaw rękodzieła kaszubskiego.  Miłośnicy ekstremalnych wrażeń zachwycą się nowoczesnym i pełnym atrakcji Lunaparkiem Sowińskim. Obowiązkowym miejscem do odwiedzenia jest również „Ocean Park”, w którym podziwiać można rzeźby morskich stworzeń. Bardzo ciekawą atrakcją jest również możliwość przejażdżki ciuchcią na trasie z Władysławowa do Jastrzębiej Góry.

nad morzem we władysławowie

morze władysławowo

Władysławowo- najlepsze noclegi

Władysławowo, szczególnie w okresie letnim jest miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów. Noclegi we Władysławowie nad morzem bardzo szybko zostają zabukowane. Hotele i pokoje położone w najatrakcyjniejszych lokalizacjach, trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem. Miasto to oferuje noclegi dostosowane zarówno do dużych rodzin, jak i do par. W ofercie mieszkaniowej znaleźć można  tańsze pokoje oraz droższe apartamenty. Większym grupom osób do gustu przypadną na pewno piękne, drewniane domki. Nowoczesna infrastruktura hotelowa sprzyja spokojnemu wypoczywaniu we Władysławowie. Władysławowo noclegi - tutaj znaleźć można największy wybór ofert noclegowych.Źródło zdjęć: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Materiał zewnętrzny
 

« Jaki rower kupić – górski, miejski czy crossowy