Aktualności Aktualności RSS

Morze poza sezonem

Choć Bałtyk kojarzy nam się z przepełnionymi plażami i opalenizną, to nie brakuje osób, które coraz częściej decydują się na odpoczynek nad polskim morzem poza sezonem. Takie rozwiązanie ma bardzo dużo plusów, a najważniejsze jest to, że jest zawsze gwarancją zdrowia, wyciszenia i niezwykłych wrażeń. Wszak plaże, morze, wschody i zachody słońca to wykraczające argumenty, by dać się porwać tej magii.

  1. Dla tych, którzy lubią spokój
  2. Zadbaj o siebie

Dla tych, którzy lubią spokój

Sezon nad morzem trwa obecnie niemalże przez cały rok, a poza wakacjami sprzyja tym, którzy nie lubią tłumów, licznych straganów, hałasu. Klimat jest łaskawy, więc nawet jesienna aura przyciąga tych, którzy chcą pospacerować, wdychając czyste powietrze, podreperować kondycję czy też zrelaksować się. Niewątpliwie kusi również nowoczesna baza noclegowa taka jak Baltic Cliff Niechorze, liczne ośrodki SPA czy też centra rehabilitacji i odnowy biologicznej. Dzięki temu wyjazd nad morze można sprytnie połączyć z dbaniem o zdrowie, a turnusy sanatoryjne to prawdziwy przebój każdego sezonu. Tu cisza, spokój, krzyk mew będą nam towarzyszyć na co dzień. Ci, którzy pragną zakosztować luksusu, chętnie odwiedzają Baltic Cliff Niechorze. Miejscowość oddalona od najważniejszych kurortów zachodniego wybrzeża jest idealną odskocznią od codzienności. Tu każdy spacer brzegiem morza będzie prawdziwą ożywczą przyjemnością.

Zadbaj o siebie

Małe nadmorskie miejscowości kuszą pustymi plażami. Coś, co jest niemożliwe w sezonie letnim, jest na wyciągnięcie dłoni jesienią, zimą czy wiosną. Tu można pobyć tylko ze sobą lub z kimś bliskim, a szumu fal nie będą zagłuszać inni turyści. Ten spokój i niezależność daje również baza noclegowa. Apartamenty Niechorze Baltic Cliff to idealne miejsce, gdy chcesz mieć przestrzeń na wyłączność, gdy dostęp do aneksu kuchennego czy też prywatnej łazienki są dla ciebie priorytetowe. Szczególnie w tym roku takie rozwiązanie jest bardzo cenione przez klientów. Niechorze Baltic Cliff wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i daje ci okazję odpoczynku w luksusowych warunkach w jednym z najpiękniejszych miejsc na mapie Polski. I może jeszcze w to nie wierzysz, ale gwarantujemy, że będziesz tu wracać sam, z drugą połówką, z rodziną.

Morze jesienią to także raj dla poszukiwaczy bursztynów. Tu każdy sztorm zostawia cenne drobinki, które cieszą oko i stają się bazą prozdrowotnych nalewek lub też niezwykłą ozdobą. Może to wrażenia, po której się wraca, to romantyczny klimat, ogromna tęsknota za bliskością natury. I dlatego od wieków przyciąga kolejne pokolenia.

Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

« Jesienne odprężenie - weekend w Spa