Aktualności Aktualności RSS

Idealne miejsce na ferie zimowe w Krynicy Zdrój - znajdź nocleg, który zapewni Ci wypoczynek

Zima to magiczny czas, pełen białego puchu i klimatu sprzyjającego aktywnemu wypoczynkowi. Jeśli szukasz idealnego miejsca na spędzenie ferii zimowych to Beskid Sądecki sprawdzi się idealnie. Można tu skorzystać z wielu atrakcji, które zadowolą każdego niezależnie do wieku czy preferencji. Szczególnie warto zwrócić uwagę na Krynicę Zdrój, która ma w swojej ofercie szeroką gamę usług turystycznych w tym także wygodne noclegi i SPA.
 

Sporty zimowe na najwyższym poziomie w Beskidzie Sądeckim

Beskid Sądecki to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, a Krynica Zdrój jest uznawana za niekwestionowaną stolicę ferii zimowych. Miłośnicy białego szaleństwa znajdą tu wszystko, czego dusza zapragnie. Największe wyciągi narciarskie, Jaworzyna Krynicka, oraz Henryk Ski i Słotwiny Arena czekają na entuzjastów sportów zimowych. Wartymi uwagi są także Tylicz SKI oraz Master SKI Tylicz, które swoją ofertą obejmują zarówno dużych jak małych narciarzy. Warto też skorzystać ze szkółki narciarskiej, w której można rozpocząć swoją przygodę z nartami.

Noclegi w Krynicy Zdrój - komfort, który przenosi Cię w świat relaksu

Planując ferie zimowe warto wziąć pod uwagę nie tylko możliwości spędzania czasu na stoku, ale także wypoczynek poza nim. Wprawdzie dzisiejsze stoki są doskonale oświetlone i można z nich korzystać do późnych godzin wieczornych, niemniej jednak nie każdy wytrzymuje kilka godzin na mrozie. A po wysiłku i przebywaniu na chłodzie warto wypocząć w najwyższej jakości warunkach oferowanych prze hotel. Jednym z miejsc oferujących wysokiej klasy usługi jest hotel Piastun Spa & Wellness. Obiekt ten przygotowany jest do goszczenia najbardziej wymagających klientów. Doskonale wyposażone pokoje gościnne pozwalają na wypoczynek po atrakcjach całego dnia. Ale pokój hotelowy to nie jedyna atrakcja oferowana przez Piastun Spa & Wellness.

Nocleg, SPA i nie tylko

Hotel Piastun Spa & Wellness oferuje swoim klientom Krynica Zdrój noclegi oraz możliwość korzystania z usług świadczonych na miejscu. Można skorzystać z basenu, masaży czy tężni. Na terenie obiektu znajduje się także siłownia, w której można poprawić swoją kondycję i przygotować się na szaleństwa na śniegu.

Oferta hotelu nie ogranicza się jednak wyłącznie do usług świadczonych na terenie obiektu. Specjalnie dla osób spędzających ferie zimowe w Krynicy Zdrój przygotowano całościowe oferty wypoczynkowe obejmujące także zniżki na stoki narciarskie, możliwość wypożyczenia sprzętu a także zorganizowany dojazd do obiektów narciarskich.

Smaczne i zdrowe posiłki – nieodłączny atut ferii w górach

Hotel Piastun Spa & Wellness oferuje swoim gościom również pyszne posiłki z najwyższej jakości składników regionalnych. Potrawy przygotowywane na miejscu są nie tylko smaczne, ale także zdrowe. Pyszne śniadanie daje energię na szusowanie, a kolacja pozwoli odzyskać siły po wyczerpującym dniu.

Ferie w Beskidzie Sądeckim to doskonały pomysł. Na szczególną uwagę zasługuje Krynica Zdrój. Pokoje oferowane przez tutejsze hotele zapewniają doskonały wypoczynek po dniu spędzonym na stoku. Niewątpliwą zaletą jest także możliwość skorzystania z usług oferowanych przez hotel takich jak basen, siłownię czy zdrowe i smaczne posiłki.

« Co warto wiedzieć planując urlop w Świnoujściu? Turcja - wakacje all inclusive »