Aktualności Aktualności RSS

Hotel w Szczecinie na konferencję

Szczecin jest miastem wojewódzkim, stolicą regionu Zachodniopomorskiego. Dzięki swojemu położeniu, tuż przy zachodniej granicy Polski, jest on ważnym miastem dla handlu i nauki w Polsce. Bardzo często do Szczecina przyjeżdżają biznesmeni zza zachodniej granicy i z różnych regionów Polski. W poszukiwaniu odpowiednich miejsc noclegowych, powinni oni zajrzeć na stronę Accor Hotels i zarezerwować odpowiednie dla siebie pokoje.


Hotele w Szczecinie w zasobach na stronie http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/szczecin/hotel-szczecin.htm znajdują się w niewielkiej odległości od centrum. Jednym z takich hoteli jest Novotel Szczecin. Tylko 0,61 km dzieli go od centrum miasta – licznych firm i instytucji. Novotel Szczecin znajduje się przy al. 3 Maja 31, w lokalizacji w pobliżu Starego Miasta, Zamku Książąt Pomorskich i galerii handlowych. Będzie to doskonałe miejsce na organizację konferencji, bowiem w hotelu znajduje się osiem doskonale wyposażonych sal konferencyjnych. Spotkania biznesowe organizowane w takich warunkach pozwalają na stworzenie profesjonalnej, nowoczesnej prezentacji i na podjęcie biznesowych kontrahentów w estetycznie urządzonych wnętrzach. Usługi noclegowe świadczone przez hotel stoją na wysokim poziomie, a restauracja hotelowa specjalizuje się w międzynarodowej kuchni oraz polskich specjałach.


Również w centrum miasta, niedaleko dworca PKP w Szczecinie znajduje się Hotel Ibis Szczecin Centrum, przy ul. Dworcowej 16. Niedaleko hotelu mieszczą się główne atrakcje Szczecina, z Wałami Chrobrego na czele. Na stronie http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3369-ibis-szczecin-centrum/index.shtml można znaleźć informacje, że w ofercie hotelu znajdują się komfortowe, klimatyzowane pokoje, w tym 4 przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jeśli takie osoby będą brały udział w konferencji, powinniśmy brać pod uwagę ich szczególne potrzeby.W klasie budżetowej w Szczecinie znajduje się hotel Ibis Budget Szczecin, w odległości nieco ponad 4 km od centrum miasta, przy ul. Profesora Ludwika Janiszewskiego 2. Dzieli go 7 km od Zamku Książąt Pomorskich. Jego atutem jest to, że hotel znajduje się przy trasie tranzytowej prowadzącej w kierunku granicy z Niemcami.


Hotele z Grupy Accor gwarantują swoim klientom najwyższą jakość usług oraz najlepsze standardy noclegów. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą Accorhotels na stronie internetowej polskiego oddziału: http://www.accorhotels.com/pl/polska/index.shtml.

 

« Meksykańska przygoda czeka Planowanie urlopu w Trójmieście i okolicach »


Turystyka - wybierz na Ceneo