Aktualności Aktualności RSS

Dlaczego zimą warto spędzić rodzinne ferie nad morzem?

Polskie morze to idealny kierunek nie tylko podczas upalnego lata - równie wiele atrakcji oferuje również wtedy, gdy spadnie pierwszy śnieg. Dlaczego zimowe ferie nad morzem to świetny pomysł? Gdzie warto się zatrzymać całą rodziną? Dowiesz się tego w poniższym artykule! 

Dlaczego warto wyjechać w ferie zimowe nad morze?

Spędzając rodzinne ferie zimowe nad pięknym polskim morzem możesz liczyć na wiele korzyści, również tych zdrowotnych. Przede wszystkim, mroźne nadmorskie powietrze doskonale wpływa na zdrowie. Jest nie tylko pozbawione szkodliwych zanieczyszczeń, ale także zawiera jod, który oprócz dobroczynnego działania na układ odpornościowy, pełni niezwykle istotną rolę w prawidłowym rozwoju psychicznym i fizycznym dzieci. Znaczącą zaletą spacerowania zimą brzegiem morza jest również brak tłumów, co pozwala w pełni cieszyć się bliskością natury. Twoja rodzina obejmuje również ukochanego pupila, z którym ciężko jest się rozstać, kiedy nadchodzi czas wyjazdu? W takim razie mamy świetną wiadomość - chociaż latem wstęp z psem na plażę jest zazwyczaj niemożliwy, zimą możecie wspólnie szaleć na świeżym powietrzu tuż nad brzegiem morza. 

Gdzie się zatrzymać, spędzając ferie nad morzem?

Wyjeżdżając razem z dziećmi, warto zadbać o mnóstwo atrakcji, nie zapominając jednak o własnym komforcie. Jednym z miejsc przyjaznym całym rodzinom jest znajdujący się w malowniczym Władysławowie Gwiazda Morza Resort SPA & Sport, w którym niezapomniany pobyt zarezerwujesz na stronie https://www.gwiazdamorza.com/pakiety/ferie-nad-morzem. Możesz zdecydować się na nocleg w komfortowych pokojach hotelowych bądź zdecydować się na rodzinny apartament z własną kuchnią, dzięki czemu poczujesz się jak w domu, chłonąc jednak nadmorski klimat w najlepszym stylu.

Na najmłodszych gości czeka fantastyczna sala zabaw z basenem wypełnionym kulkami, strefą kreatywnej zabawy oraz cyklem zajęć rozwojowych animacji, gdzie będą mogli zaznać niezapomnianych wrażeń. Odpowiedni odpoczynek rodzicom zapewni natomiast centrum wellness, gdzie znajduje się basen rekreacyjny oraz sala fitness, na której można zadbać o swoją sylwetkę oraz doskonałe samopoczucie. Na pragnących prawdziwego relaksu czeka też wiele kojących umysł i ciało profesjonalnych zabiegów, które pozwalają zapomnieć o codziennych obowiązkach oraz zapewniają doskonałą regenerację sił.

Jeżeli planujesz rodzinne ferie razem z dziećmi i pupilem, będzie to idealne miejsce sprzyjające zarówno głębokiemu relaksowi, jak i wspólnym szaleństwom na śniegu. Morskie świeże powietrze zachęca do długich spacerów, które każdego dnia możecie odbywać całą rodziną, poszukując bursztynów i wsłuchując się w kojący szum fal. 

Materiał zewnętrzny

« Co to jest ESTA? Wypoczynek nad morzem – Sopot »