Aktualności Aktualności RSS

Biuro Turystyczne Radom – Laguna

Zapraszamy do korzystania z usług biura turystycznego z Radomia - Laguna Mariusz Jaroszek. Zapewniamy wycieczki, przewozy dzieci, przejazdy na kolonie i imprezy okolicznościowe.

Jesteśmy organizatorem wycieczek szkolnych integracja i edukacja w dobrej cenie.

Jako specjaliści w swojej dziedzinie zajmujemy się kompleksowym planowaniem wycieczek .

Tanie wycieczki z Radomia

Przygotowane przez nas programy wycieczek szkolnych i przedszkolnych łączą elementy edukacji integracji z wypoczynkiem, zabawą i poznawaniem fascynujących zakątków Polski.

Zamów u nas tanie wycieczki z Radomia w dowolny punkt kraju.

Oferujemy konkurencyjne ceny, tanie przewozy autokarowe oraz busami, dojazdy na wesela, konsolacje i inne imprezy okolicznościowe.

Ważnym aspektem naszej pracy jest zorganizowanie uczestnikom czasu tak, aby wyjazd stał się spotkaniem, który na długo zapadnie w ich pamięć.

Wycieczki krajowe

Posiadamy szeroką gamę wycieczek krajowych, nasze biuro turystyczne z Radomia zapewnia dojazd do najbardziej znanych miejsc w Polsce, od Energylandii po ruiny zamków na Mazurach.

Nasi przewodnicy turystyczni umilą Państwu każdy wyjazd, zapewnią także komfortową opiekę osobom starszym oraz wymagającym specjalnej troski w podróży.

Jako jeden z wiodących touroperatorów zapewniamy również odpowiednie ubezpieczenia transportowe oraz posiadamy wszystkie wymagane przez biura turystyczne pozwolenia i licencje.

Bezpieczne przewozy na wycieczki z Radomia

Uczestnicy odrywają się od codzienności, dzięki czemu wracają do szkoły zmotywowani i z nową energią do nauki.

Mamy w ofercie wyłącznie bezpieczne autokary, gwarantujemy również miejsca dla dzieci i odpowiednio dopasowane stanowiska dla inwalidów. Gwarantujemy licencjonowanego kierowcę, który pewnie i szybko zabierze Państwa na wycieczkę z Radomia w dowolny punkt Polski.

Dla klientów wycieczkowych organizujemy także możliwość zamówień grupowych - na większe przewozy powyżej 100 osób. Docelowo rabatujemy grupowe przewozy na kolonie, zimowiska, zielone szkoły oraz wszelkie ferie wyjazdowe.

Zapewniamy w trasie odpowiednią liczbę przystanków, realizujemy wycieczki międzynarodowe i krajowe - zawsze z priorytetem jakim jest dbałość o pasażera.

W naszej ofercie : http://www.busy-jaroszek.pl/

Materiał zewnętrzny

 

« Spontaniczne wyjazdy na narty – o czym warto pamiętać? Jak wyjechać w Alpy na narty i nie zbankrutować? »


Turystyka - wybierz na Ceneo