Aktualności Aktualności RSS

Organizacja konferencji w Warszawie

Warszawa to miasto, w którym działa mnóstwo mniejszych lub większych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Sprawia to, że z pełnym przekonaniem możemy określić stolicę jako największe biznesowe centrum kraju. Całkiem oczywiste jest również to, że na terenie miasta niemal każdego dnia odbywają się liczne konferencje, warsztaty czy szkolenia. Warto więc dobrze rozejrzeć się za właściwym obiektem konferencyjnym. Na co postawić?

Ośrodki konferencyjne a hotele

Obecnie w Warszawie nie brak ośrodków konferencyjnych, które są znakomicie przystosowane do organizacji takich przedsięwzięć. Jednak najbardziej pożądane są obiekty, które oprócz zaplecza konferencyjnego, posiadają również rozbudowaną bazę noclegową i gastronomiczną. Wszystkie te wymogi spełnia BEST WESTERN Hotel Felix, położony w jednej z najbardziej znanych dzielnic Warszawy – Pradze.

Hotel ten posiada trzy sale konferencyjne, które są w stanie pomieścić od 70 do aż 120 gości. Do tego znajdziemy tam pięć sal warsztatowych, znakomicie nadających się do przeprowadzania szkoleń czy warsztatów. Każda z sal jest klimatyzowana i wyposażona w sprzęt nagłośnieniowy, odtwarzacz DVD, bezprzewodowe łącze internetowe, flip-chart, rzutnik slajdów i ekran.

Warto dodać, że uczestnicy konferencji mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego na tę okazję menu bankietowego, bogatego w smaczne przekąski i napoje. Zaś po zakończeniu konferencji na syty posiłek można udać się do eleganckiej hotelowej restauracji, serwującej wyśmienite potrawy charakterystyczne dla kuchni polskiej i zagranicznej.

Nie można pominąć faktu, że hotel dysponuje aż 228 pokojami, urządzonymi w typie Standard LUX, PREMIUM LUX, STUDIO oraz STUDIO LUX. Pokoje wyposażone są w telewizor, radio, telefon i suszarkę do włosów. Dużym atutem jest darmowe WiFi, co zapewnia Gościom stały kontakt ze światem.  Więcej informacji o hotelu znajdą Państwo na stronie internetowej www.bwfelix.pl. Za pośrednictwem podanej witryny można również dokonać rezerwacji noclegu online.

BEST WESTERN Hotel Felix prowadzi także własnego bloga, dostępnego się pod adresem blog.bwfelix.pl, w którym na bieżąco informuje o wartych uwagi wydarzeniach biznesowych, konferencjach i szkoleniach, odbywających się aktualnie w Warszawie.

« Niemcy w Karpaczu Spędź weekend w Warszawie »


Polecane
Turystyka - wybierz na Ceneo