Aktualności Aktualności RSS

Dlaczego oferty last minute to wielkie udogodnienie?

Oferty last minute stają się coraz bardziej popularne wśród polskich turystów. Jest to nie tylko spowodowane znacznie niższymi kosztami samego wyjazdu (czasami obniżonymi nawet o 70%), lecz również klienci cenią to, że organizowane podróże są tak samo satysfakcjonujące i przyjemne, co podobne wycieczki w normalnych cenach. W przypadku większości biur podróży propozycje z pakietów "ostatniej minuty" nie są desperackimi próbami uzbierania jak największej liczby zainteresowanych osób w ramach pojedynczej wycieczki. Stanowią one raczej element przemyślanej strategii marketingowej mającej przyciągnąć klientów, zapewniając im jak największy komfort i zadowolenie ze świadczonych usług.
 

Szeroki wybór, wyśmienita jakość

Polacy doceniają oferty last minute, korzystając z nich częściej z roku na rok. Organizatorzy podróży zwykle zamieszczają je w swoich pakietach na ostatnią chwilę. Stanowi to o uroku i bynajmniej nie działa na ich niekorzyść. Tego typu propozycje biur przyciągają rzeszę miłośników spontanicznych wypadów, ludzi niezależnych i elastycznych. Uwielbiają oni znienacka dowiadywać się o destynacjach i nie ma dla nich większego znaczenia, czy jest to Francja, Kanary bądź Tunezja. Magią, a zarazem istotą rzeczy jest sama adrenalina oraz brak większego przygotowania. "Ostatnia minuta" jest też świetnym wyjściem dla tych, którzy dowiadują się na ostatku o terminie swojego urlopu. Jest to więc idealna opcja zarówno dla rodzin z dziećmi, co studentów zatrudnionych na umowę o pracę czy osób egzystujących samotnie.

Od niedawna jedną z bardziej atrakcyjnych destynacji stała się północna Afryka. Oferty "Egipt last minute" zyskują rozgłos dzięki temu, że cel turystyczny, który dawniej osławiony był wysokimi kosztami wyjazdu i ekskluzywnością, dziś stał się osiągalny dla znacznie szerszego grona Polaków, już nie tylko tych bogatszych. Kraj egipski przyciąga ze względu na swoją egzotyczność, rozwiniętą infrastrukturę turystyczną oraz właściwe podejście do przyjezdnych z całego świata. Warto zatem zastanowić się nad ojczyzną faraonów, gdy będziemy planować nasze wakacje marzeń.

Z Europy do krajów Kolumba

Poza koszykami last minute biura podróży dostrzegają rosnącą atrakcyjność krajów obu Ameryk. Przy niewielkim spadku zainteresowania regionami kontynentu europejskiego, znacząco wzrasta liczba podróżniczych wybierających destynacje po drugiej stronie Atlantyku. Jamajka, Kuba, Panama, Gwatemala. Wydaje się również, że na przekór złej sławie przestępczego wymiaru także Meksyk Polacy coraz bardziej kochają. Wynika to głównie z większego bezpieczeństwa, jakie władze tego państwa zapewniają turystom.

« Pielgrzymki i ich nowy turystyczny wymiar Spędź udany weekend w Gdyni! »


Polecane
Turystyka - wybierz na Ceneo